5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
בלה אלל אדריכלים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות בלה אלל

 
משרדה של בלה אלל מציע את כל הדרוש בתחום הבנייה תחת קורת גג אחת. המדובר במשרד ייחודי בתחומו, וזאת בזכות היכולת לספק מענה מלא לכל צורכי הלקוח, תוך התחשבות מלאה ברצונותיו. צורת העבודה היסודית והמקיפה מבטיחה עבור הלקוחות חוויה טובה הן במהלך התכנון והן לאורך כל שלבי היישום של הפרויקט.
 
אומנות האדריכלות נעוצה ביכולת לנצל באופן נכון את החלל של המבנה. "אדריכלות טובה" הינה למעשה תכנון נכון של המבנה הרצוי, עם כל המגבלות הקיימות בשטח, וכאלו שנובעות מחוק התכנון והבנייה ותב"ע (תוכנית בניין עיר). המטרה הסופית היא להגשים את החלום של הלקוח, אך במקביל לדאוג לכך שהמבנה יהיה פרקטי ונוח לחיי היומיום של המשתמשים בו וכמובן מעוצב ברמה הכי גבוהה.
מלאכת התכנון הינה מורכבת ביותר, ולכן מצריכה ניסיון וידע רבים בתחום האדריכלות וההנדסה. בלה אלל, שעומדת בראש משרד אדריכלות עצמאי, הינה אדריכלית וקונסטרוקטורית של המבנה. היא משלבת בין אדריכלות ועיצוב להנדסה, ובכך מצליחה להשיג תוצאות מושלמות.
 

אדריכלות זאת אומנות

 
 
במשרד ניתן לקבל שירותים רבים כגון:
תכנון בניה רוויה
תכנון לפי תמ"א 38
שינוי תב"ע
תכנון וילות

תכנון מבני ציבור מכל הסוגים

עיצוב פנים

הסדרת חריגות בנייה

פיצול נחלות במושבים
רישוי עסקים (כולל רישיונות יצרן ממשרד הבריאות)
תכנון תנועה ותחבורה (לרבות תכנון חניונים והסדרי תנועה)

הכנת תוכניות בטיחות אש
 
 
 
בלה אלל – אדריכלות, הנדסה ועיצוב פנים
 
 
 
 
כל לקוחותיה של בלה אלל נהנים מיחס אישי ומליווי צמוד לאורך כל תהליך התכנון והבנייה. גם אתם מוזמנים לקבל שירות מעולה, שיעמוד בציפיות שלכם.